D-140 Hallinto

D-140 Hallinto

Piirihallitus 1.7.2021-30.6.2022

Puheenjohtaja Helena Pieskä, Raahe, pieska.helena@gmail.com, p. 050 375 8751
Pastpuheenjohtaja Sirkka Viitala, Oulu, sikke.viitala@gmal.com p. 040 593 5873
Sihteeri Maija Karjalainen, Kajaani, maija.karjalainen47@gmail.com p. 044 304 6040
Varapuheenjohtaja Taru Niemi, Kajaani, taru.niemi@hotmail.fi p. 050 5528647
Rahastonhoitaja Tuula Jääskelä, Raahe, tuula.jaaskela@op.fi p. 044 564 7258
Nettivastaava Marja-Leena Korva, Raahe, marja-leena.korva@outlook.com p. 044 304 5499
Jäsen Auli Kananen, Raahe, aulikananen@gmail.com  p. 040 530 5763
Jäsen Tuulikki Kronqvist , Oulu, tuulikki.kronqvist@gmail.com p. 040 7164639
Jäsen Helena Rönty, Kajaani, helena.ronty@gmail.com p. 040 5208769
Nettivastaava Marja-Leena Korva, Raahe, p. 044 304 5499

Toiminnantarkastaja Sirpa Putaansuu, putaansuu.sirpa@gmail.com p. 040 8262060

Varatoiminnantarkastaja Kaarina Kumpulainen, kaarina.kumpulainen@saunalahti.fi p. 044 3333264

Piirin  140 säännöt aukeavat klikkaamalla seuraavaa linkkiä:  Säännöt


Piirin 140 kokoukset               

D140_Tilinpaatos_2020_2021

D140_SYYSPIIRIKOKOUS_2021

IW_PIIRI_140_KEVÄTKOKOUS_2021_LIITTEET

Piirin_140_syyskokous_2020

D140_kevatpiirikokous_2019

D140_syyspiirikokous_2018

D140_kevatpiirikokous_2018

D140_syyspiirikokous_2017

D140_kevatpiirikokous_2017

D140_kevatpiirikokous_2016

D140_syyspiirikokous_2015

D140_kevatpiirkokous_2015

D140_syyspiirikokous_2014

D140_kevätpiirikokous_2014

D140_syyspiirikokous_2013

D140_kevatpiirikokous_2013